Wypalenie zawodowe i fundusze na własny biznes

Wypalenie zawodowe i fundusze na własny biznes

Szczegóły wydarzenia

Drugie spotkanie Kobiecych Skrzydeł już 18. lutego w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Mikołowie. W tym dniu poruszymy dwa ważne tematy.
Pierwszy z nich dotyczyć będzie „wypalenia zawodowego” kiedy i jak reagować?
Drugi temat to spotkanie z doradcą od funduszy na pozykiwanie środków na rozwój, O tym, skąd wziąć dofinansowanie, jakie są możliwości, jak się do tego zabrać? Dowiemy się od specjalisty, który, od wielu lat prowadzi duże i małe projekty społeczne, unijne i bzinesowe.

Ofertę kierujemy do wszystkich, którzy są zainteresowani pozyskaniem środków zewnętrznych na realizację własnych projektów w tym:
osób fizycznych prowadzących lub zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą,
przedsiębiorców: z sektora małych i średnich oraz dużych przedsiębiorstw,
sektora nauki, badań i rozwoju, sektora publicznego i przedsiębiorstw komunalnych,
instytucji kultury, stowarzyszeń, fundacji,

Prelegenci:
Liliana Kostyra – Bielas
Ekspert do Komisji Oceny Projektów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 w dziedzinie rewitalizacji.
Posiada Akredytację Instytutu Konsultantów Europejskich (Akredytowany Konsultant Europejski – nr akredytacji: 0778/AKFE/12/2011), co stanowi gwarancję oferowanych usług, rzetelności i uczciwości ich realizacji oraz w pełni profesjonalnego podejścia do każdego projektu.
Liliana specjalizuje się we wszechstronnej obsłudze przedsiębiorstw małych, średnich i dużych, sektora nauki, badań i rozwoju oraz samorządów lokalnych. Obszarem jej działalności jest pozyskiwanie zewnętrznego finansowania inwestycji rozwojowych, fundusze europejskie, audyt, doradztwo finansowe i strategiczne. Wspomaga firmy w zarządzaniu projektowym.
http://www.lilianabielas.pl/

Aga Sieczkowska – mówi o sobie: kobieta świadoma, futurystka, naukowy wariat i miłośniczka zwierząt. Przez wiele lat dźwigała korporacyjny kierat, dzięki któremu wyniosła olbrzymią wiedzę i doświadczenie w biznesie, które wykorzystuje dzisiaj z pasją. Po dwóch latach od rozstania z korporacją edukuje, inspiruje i wspiera innych w wyborze właściwej ścieżki zawodowej, opowiadając o swojej drodze do miejsca, w którym praca przestała być karą, a staje się przyjemnością. Setki godzin spędzone na studiowaniu zagadnienia wypalenia zawodowego, dziesiątki prób, wzloty i upadki pozbawiły ją złudzeń i nauczyły wielkiej pokory do wyzwania, jakim jest podnoszenie się z tego doświadczenia. Sprawiły też, że jednym z dwóch największych marzeń jest popularyzować wiedzę i edukację na temat wypalenia.

Informacje praktyczne

Data: 18/02/2017
Godzina: 15:00 - 18:00

Miejsce: Miejska Biblioteka Publiczna w Mikołowie