Warsztaty – budowanie poczucia wartości

Warsztaty – budowanie poczucia wartości

Szczegóły wydarzenia

Serdecznie zapraszamy na pierwszy warsztat z Agnieszką Sieczkowską, który jest kontynuacją wykładu z 18 lutego pt. „ Wypalenie zawodowe i fundusze na własny biznes”. I choć na warsztaty zapraszamy wszystkich, nie tylko wypalonych zawodowo to na spotkaniu ta problematyka „zmęczenia pracą” będzie szczególnie poruszana.

Wypalenie w ogóle powoduje spadek poczucia własnej wartości, który przejawia się w zdecydowanej większości obszarów życia: w pracy, w relacjach z partnerem, z rodziną, w radzeniu sobie z obowiązkami i pojawiającymi się wyzwaniami. Przytłaczające sytuacje lawinowo powodują obniżenie poczucia własnej wartości i wiary w swoje siły i potencjał i pojawia się efekt błędnego koła, z którego bez odpowiedniego przygotowania i wiedzy bardzo trudno wyjść. Obniżony stan emocjonalny często jest przyczyną braku asertywności, który jest nagminnie wykorzystywany w praktycznie każdej organizacji a także w życiu prywatnym.

Celem warsztatu jest pokazanie uczestniczkom, jak wspierać odbudowanie swojego „pozytywnego ja”, jak zidentyfikować swoje mocne strony i zacząć je wykorzystywać na swoją korzyść. Po tym warsztacie uczestniczki nabiorą przekonania o sile swojego potencjału i będą znały sposoby budowania, odbudowania, czy też wzmocnienia poczucia własnej wartości.

Zapewniamy małą grupę, przyjazną atmosferę i zdrowe przekąski.

Aga Sieczkowska – mówi o sobie: kobieta świadoma, futurystka, naukowy wariat i miłośniczka zwierząt. Przez wiele lat dźwigała korporacyjny kierat, dzięki któremu wyniosła olbrzymią wiedzę i doświadczenie w biznesie, które wykorzystuje dzisiaj z pasją. Po dwóch latach od rozstania z korporacją edukuje, inspiruje i wspiera innych w wyborze właściwej ścieżki zawodowej, opowiadając o swojej drodze do miejsca, w którym praca przestała być karą, a staje się przyjemnością. Setki godzin spędzone na studiowaniu zagadnienia wypalenia zawodowego, dziesiątki prób, wzloty i upadki pozbawiły ją złudzeń i nauczyły wielkiej pokory do wyzwania, jakim jest podnoszenie się z tego doświadczenia. Sprawiły też, że jednym z dwóch największych marzeń jest popularyzować wiedzę i edukację na temat wypalenia.
https://lifetramp.com/mentors/16432-agnieszka-sieczkowska

Warsztaty odbędą się w Siedzibie Kobiecych Skrzydeł przy ul. Wojciecha 9 w Mikołowie.

Bilety w cenie 38 zł na:  https://zrzutka.pl/z/budowaniepoczuciawartosci

[email protected]

tel. 692978013

Informacje praktyczne

Data: 18/03/2017
Godzina: 15:00 - 18:00

Miejsce: Siedziba Kobiecych Skrzydeł