Uskrzydlające spotkanie networkingowe

Uskrzydlające spotkanie networkingowe

Szczegóły wydarzenia

Nowy Rok 2018 to NOWE OWOCNE SPOTKANIA, nowe projekty, nowe biznesy i nowe przyjaźnie.

Zapraszamy Cię serdecznie na pierwsze w tym roku spotkanie Stowarzyszenia Kobiecych Skrzydeł  biznesowy networking z inspirującą historią.

Zapraszamy wszystkie Panie oraz Panów na „Uskrzydlające spotkanie networkingowe”, podczas którego wymienimy się kontaktami oraz informacjami o naszych biznesach, firmach, działaniach, pasji.

Gościem spotkania będzie:
Edyta Kwiatkowska — wice-prezes spółki P&K Partners, właścicielka marek Art of Growth, Couple i Car importer, prezes grupy przedsiębiorców BNI Energia, redaktor wydania magazynu Modny Śląsk. Zaangażowana w działalność charytatywną, na co dzień pracuje nad strategiami rozwoju biznesu, social mediami. Szkoliła się u najlepszych mówców i trenerów by dojść do wniosku, że wszystko w życiu można osiągnąć, jeśli tylko wystarczająca mocno się tego pragnie.
Doświadczenie zawodowe zdobywała od 14 roku życia. Żadnej pracy się nie boi, w swoim życiu miała okres kiedy pracowała równocześnie w burger kingu, pubie dla motocyklistów oraz jako opiekunka dzieci.
Najcenniejsze doświadczenie zawodowe zdobyła jednak w strukturach Eurobanku, T-mobile, Groupona i Play’a. Pasjonuje się sprzedażą i wszystkimi jej aspektami.
Nawet w trakcie urlopu odwiedza wszystkie miejscowe sklepy i punkty usługowe by badać zachowania sprzedawców i handlowców na całym świecie.
W ciągu ostatniego roku spędziła 3 miesiące w USA, nawiązując kontakty handlowe oraz ucząc się najlepszych standardów obsługi klienta. Swoich klientów uczy myśleć strategicznie oraz pomaga im rozwijać przedsiębiorstwa w drodze do ich sukcesu, korzystając z najnowszych narzędzi marketingowych.

Na spotkanie zapraszamy nie tylko osoby mające firmy, ale również pracujące na etacie, lub będące na wychowawczym czy na emeryturze, które interesują się rozwojem osobistym i przedsiębiorczością.

Wstęp:
? 25 PLN/osobę  płatność na konto do dnia 10.02.2018!!!
ING BANK: 13 1050 1399 1000 0090 8016 7522
z dopiskiem: „Networking 17.02 — imię, nazwisko, telefon

Płatność na miejscu w dzień spotkania 30 zł.

UWAGA!
Prosimy wziąć ze sobą spory zapas wizytówek, by wymienić się wspólnie wartościowymi kontaktami i poszerzyć swoją siatkę zawodową!

Do zobaczenia 🙂
Stowarzyszenie Kobiece Skrzydła

Link do wydarzenia na Facebooku

Informacje praktyczne

Data: 17/02/2018
Godzina: 15:00 - 18:00

Miejsce: Miejska Biblioteka Publiczna w Mikołowie