Mindfulness – jak praktykować uważność na co dzień?

Mindfulness – jak praktykować uważność na co dzień?

Szczegóły wydarzenia

Czwarte spotkanie Kobiecych Skrzydeł odbędzie się 8 kwietnia br. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Mikołowie. Zaprosiłyśmy na nie wyjątkowego gościa, który opowie o sztuce uważności w codziennym życiu.

Współczesny świat pędzi do przodu i porywa każdą z nas. Ciągle ścigamy się z czasem, z własnymi ograniczeniami, chcemy zrobić więcej i żyć szybciej, często kosztem własnego skupienia, koncentracji i kreatywności.

Jarosław Gibas – socjolog, dawniej dziennikarz i publicysta, obecnie nauczyciel. Specjalizuje się w wykładach, szkoleniach i warsztatach z zakresu inteligencji duchowej (coaching transpersonalny, inteligencja duchowa, mindfulness, warsztaty medytacyjne), inteligencji emocjonalnej (zarządzanie emocjami, zarządzanie stresem) oraz komunikacji interpersonalnej (budowanie relacji, sztuka wystąpień publicznych). Autor kilku książek obejmujących tematykę rozwoju osobowości, m. in. „Życie. Następny poziom. Coaching transpersonalny”, Onepress Sensus 2015, „Alchemia duchowego rozwoju” Onepress Sensus 2017.

Więcej informacji o prelegencie znajdziecie na jego stronie:http://jaroslawgibas.com/

Wykład kierujemy do kobiet, które są zainteresowane znalezieniem w swoim życiu przestrzeni na uważniejsze słuchanie siebie, życie tu i teraz oraz budowanie dobrych relacji z samą sobą.

Bilety:
20 zł w przedsprzedaży na zrzutce: https://zrzutka.pl/z/mindfulness
25 zł w dniu wydarzenia

Kawa i słodkość: Piątkowe Pyszności.

Galeria zdjęć

Mindfulness – jak praktykować uważność na co dzień?

Informacje praktyczne

Data: 08/04/2017
Godzina: 15:00 - 18:00

Miejsce: Miejska Biblioteka Publiczna w Mikołowie